Vaše firemní akce proběhne hladce s Meetings.cz!

Na stránkách www.meetings.cz si můžete již od roku 2005 snadno vyhledat ideální prostory pro pořádání Vašich eventů, konferencí, školení, seminářů, workshopů, prezentací, výjezdních zasedání, schůzí a jakýchkoliv dalších firemních i soukromých akcí.

Meetings.cz Vám na jednom místě poskytují největší nabídku prostor pro firemní akce v ČR. Vyberte si z více než 900 hotelů a dalších zařízení s více než 5000 sály a konferenčními místnostmi v celé České republice a na Slovensku.

Tento přehled nemá za cíl kompletně zmapovat všechny hotely České republiky, ale zviditelnit ta zařízení, která svými službami a nabídkou cílí především na firemní klientelu a právě jí věnují velkou pozornost.

Firemní klientela od hotelových a kongresových zařízení požaduje nadstandardní přístup, ale je tomu tak oprávněně, neboť za poměrně krátký čas čerpá v dané lokalitě vysoký objem služeb.

I z tohoto čistě ekonomického pohledu je třeba klást na poskytovanou kvalitu služeb odpovídající důraz. Hotely a zařízení, které se prezentují na portálu Meetings tato přísná kriteria splňují a můžeme je proto firemním klientům plně doporučit.

Kromě elektronické verze Meetings.cz je každoročně vydáván tištěný katalog Seminárních hotelů a prostor, který je distribuován do tisíců firem a organizací z celé ČR a osobně předáván i během osobních setkání s představiteli firem.

Na www.meetings.cz naleznete i tištěné a video rozhovory se zástupci jednotlivých hotelů, zařízení i firem a rovněž zajímavé články z oblasti konferenčního byznysu.

Provozovatelem portálu Meetings je společnost IVITERA a.s. (dříve její předchůdce inSITE s.r.o.), která se věnuje především odborným webovým projektům zaměřeným na profesní vzdělávání, osobní rozvoj a management v oblasti lidských zdrojů.

Kromě portálu Meetings, provozuje například i portál EduCity s největší nabídkou  školení a kurzů v ČR, či HR News, Management News, Management tv, HR tv zaměřené především na zprávy z oblasti B2B, managementu, obchodu a řízení lidských zdrojů.

Věříme, že si na portálu Meetings najdete zařízení, se kterým budete během Vaší akce plně spokojeni.

Tomáš Pospíchal
Project Director


Reference

Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference