Novinky Meetings.cz

Hotel Dvorana

icon Hotel Dvorana v Karlových Varech - jedinečné kongresové prostory v lázeňském městě

Kongresy a meetingy bývají vyčerpávající, a proto je dobré poskytnout účastníkům také možnost relaxu. Kde jinde toho dosáhnout lépe, než v západočeském městě, které je oblíbené nejen v období Mezinárodního filmového festivalu. Jedinečné kongresové prostory v Karlových Varech nabízí i kvalitní odpočinek. 

Penzion UKO

icon Penzion UKO - jedinečné firemní školení a teambuildingy v horském prostředí

Firemní akce jsou důležitou součástí interní komunikace, která rozvíjí firemní kulturu. Zaměstnanci se lépe poznají, a proto se jejich výkon odrazí v jejich následné spolupráci. Jedná se proto o dobrou firemní investici.

Hotel Mědínek

icon Hotel Mědínek v Kutné Hoře - konference a firemní akce v centru historického města

Budujte vnitřní motivaci i spoluodpovědnost ve firmách s pomocí firemních dnů, které Vám zaručí efektivní utužení zaměstnaneckých vztahů, ale také zvýšení jejich výkonu. Pořádání podnikových akcí či eventů je zajímavou společenskou příležitostí k vzájemnému setkání, vzdělávání i odpočinku.

Hotel Belvedere

icon Hotel Belvedere Praha - konference a firemní akce v prostorách prvotřídní funkcionalistické architektury

Důležitým benefitem společností při získávání a udržování zaměstnanců je firemní kultura a lidé, kteří ji naplňují. Proto pro zlepšení jejich výkonu, ale také posílení vzájemné kolegiality pořádají pro své zaměstnance firemní dny. Na těchto vnitrofiremních eventech nachází účastníci novou pracovní motivaci k…

Centrum Babylon

icon Konferenční prostory Centrum Babylon - už nebudete chtít jinam

Eventy či konferenční akce mají předem stanovený konkrétní cíl, který se snaží všechny firmy naplnit. Pokud k němu přidáte zážitky, které zanechají v myslích účastníků nejen vzpomínky, ale také určitou hodnotu, rázem se stanou pro všechny příjemnou součástí profesního života.

Spa Resort Libverda

icon Firemní akce a relaxace v podhůří Jizerských hor ve Spa Resortu Libverda

V práci si kolegu někam zařadíme a když vyjedeme na konferenci či teambuilding najednou ho vidíme v novém, často lepším světle. Proto je důležité poznávat své spolupracovníky a upevňovat vztahy mezi sebou. Budovat tým lidí, který je nejen funkční, akce schopný, je nelehký úkol, s nímž se potýká defacto každý podnik.

Velká Chuchle

icon Velká Chuchle nejsou jen dostihy. Tisíce metrů plochy pro firemní akce jen několik minut od centra Prahy

Firemní akce jsou nepostradatelným prvkem pro správné chápání firemní kultury. Při jejich pořádání dochází k posílení kolegiality a firemní sounáležitosti, odpočinku a samozřejmě vzdělávání. Zúčastnění zde zároveň nacházejí novou motivaci k lepším výsledkům a nacházejí hranici mezi prací a zábavou.

Zbyněk Barnet, Hotel & Garden U Holubů

icon Hotel & Garden U Holubů - rodinný butique hotel v souladu s přírodou

Stylové hotely odlišné od velkých hotelových řetězců jsou v mnoha ohledech půvabnější a komfortnější. Je to i naše cesta, náš cíl. Jsme Hotel & Garden U Holubů na samém konci vesničky Čeladné, na úpatí hory Smrk, uprostřed horské louky v nádherné přírodě Beskyd.

Sportpenzion POHODA Letkov

icon Firemní akce v POHODĚ v Letkově u Plzně

Sportpenzion POHODA Letkov je nekuřácké moderní ubytovací a sportovní centrum, fungující od roku 2008. Nejen pražskými společnostmi je tento hotel, vzdálený 40 minut od hlavního města, vyhledáván zejména pro svou jedinečnost, profesionální přístup, komornost a širokou nabídku služeb pod jednou střechou.

TEPfactor Praha

icon Když je cesta cílem – teambuilding a firemní akce v TEPfactoru

V současném deštivém počasí a při zkracujících se dnech, kdy budeme stále více hledat zábavu uvnitř, je zábavní centrum TEPfactor ideálním místem, kde se zaručeně pobavíte.

Antonie Hotel Frýdlant

icon Proč si vybrat Antonie Hotel Frýdlant pro firemní akci?

Nejen pražskými společnostmi je tento 90 minut vzdálený hotel od hlavního města vyhledáván zejména pro svou exkluzivitu, profesionální přístup, komornost a širokou paletou služeb pod jednou střechou. Antonii mi doporučila kamarádka, personální ředitelka velké nadnárodní společnosti, která na Antonii jezdí už…

Vladimír Novák, Aquapalace Hotel Prague

icon Aquapalace Hotel Prague představuje novinky podzimní sezóny

Rozhovor s Vladimírem Novákem, generálním ředitelem Aquapalace Hotelu Prague

Konferenční sezóna je v plném proudu a jedním z mnoha úkolů, které je nutné před vaší akcí zařídit, je také zajištění vhodného prostoru pro vaši akci. Jaké jsou vaše požadavky? Dobrá dopravní dostupnost v požadované lokalitě. Kvalitní technické vybavení a bohatý catering. Potřeba ubytovat účastníky a nabídnout jim…

Konferenční prostory EQUITANA HOTEL RESORT

icon Kde hledat vhodné prostory pro vaši konferenci či školení?

Víte, kde naleznete snadno a přehledně na jednom místě vhodné školicí i konferenční prostory? Vyhledávání na internetu může být pro mnohé snadné, avšak ne každý tuší, kde začít hledat. Papírový katalog vám však na svých stránkách může přinést všechny informace v mnohem přehlednější formě a ve výsledku můžete i ušetřit.…

Výpis 113 z celkem 20