ERMI HOTEL ***

Počet hvězd: 3
Tel.: 724 251 766
Region: Středočeský
Adresa: Jince 197, 262 23 Jince
Vzdálenost od Prahy: 50 km
Kapacita prostor: 40, 20
Maximální kapacita: 40
Ubytování: ano
Kapacita ubytování: 40 lůžek

Popis

ERMI HOTEL *** nově zrekonstruovaný hotel, který se nachází v obci Jince a je situován v krásném přírodním prostředí Brdské vrchoviny po lesem ,,Slonovcem, na pozemku o rozloze 1,9 ha vzdálen cca 50 km od Prahy. Jedná se o objekt původního sanatoria MUDr. Josefa Šírka, který byl zrekonstruován na hotelové zařízení v kategorii ***.

Hotel nabízí ubytování ve 2 lůžkových pokojích s možností přistýlky s kapacitou celkem 40 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou ( sprchový kout/vana ), WC, telefonem, TV s LCD monitorem. Hostům je k dispozici venkovní bazén.

V restauraci nabízíme snídaně, obědy i večeře, hotová jídla i minutkovou kuchyni, rybí i zvěřinové speciality. Na letní terase je možnost grilování selat, kuřat, ryb a jiných specialit.

Objekt je vhodný nejen pro pořádání firemních akcí, školení, seminářů, workshopů ale ideálním místem pro outdoorové aktivity.

Konference a školení

Školící salonek pro 35 – 40 osob s klimatizací, salonek pro 15 – 20 osob. Promítací plátno, flipchart, internet, video/DVD.

Okolí nabízí mnoho možností pro turistiku – Koněpruské jeskyně, zámek Hluboš, zámek Dobříš, zámek Hořovice, Svatá hora – Příbram, Jezdecký klub Rpety ...

Rezervace

Rezervujte si nezávazně pobyt v tomto zařízení. Prověříme kapacitu a případně Vám nabídneme alternativní možnosti pro Vaši akci.

Kontrola proti spamu. Kolik je pět a jedna ? Součet zapište číslicemi.

Fotogalerie


Souřadnice: 49.7883285,13.9776099
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace