Hotel Perla Jizery

Počet hvězd: 3
Tel.: 483 737 011
Fax: 483 737 073
Region: Liberecký
Adresa: Josefův Důl 187, 468 44 Josefův Důl
Vzdálenost od Prahy: 130 km
Kapacita prostor: 30, 50
Maximální kapacita: 50
Vybavení konfer. místností: TV, video, flipchart, data-projektor
Ubytování: ano
Kapacita ubytování: 52 lůžek
Kapacita a struktura ubytovacích prostor : Kapacita - 47 míst, 1 x jednolůžkový pokoj, 10 x dvoulůžkový pokoj, 3 x třílůžkový pokoj, 3 x dvoulůžkový s přistýlkou, 3 x nadstandartní pokoj s přistýlkami
Možnost stravování: Útulná, stylová restaurace s krbem a akváriem Vám nabízí to nejlepší z české a světové kuchyně. Věříme, že uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. Výběr z více než 30 druhů vín předčí Vaše očekávání. S kapacitou 60 míst a dalších 50 míst v nekuřáckém salónku je vhodná i pro organizování společenských akcí a firemních školení či seminářů.
Doplňkové služby: K dispozici hotelovým hostům je stálá recepční služba, směnárna, hotelový sejf, prodej drobných a upomínkových předmětů. S radostí zajistíme zapůjčení horských kol nebo lyží v zimní sezóně.Pro uvolnění a odpočinek je tu pro Vás masér, kosmetička, kadeřnice. Milovníci sauny si přijdou na své v ruské nebo finské sauně. Na přání hostů pořádáme nejen dopravu do všech sportovišť v okolí, ale i výlety po kulturních památkách a městech.

Popis

Vítejte v Josefově Dole, malebné obci v Jizerských horách, vítejte v hotelu Perla Jizery.
Tříhvězdičkový hotel rozhodně neunikne pozornosti ani náhodných turistů. Nadšení vzbudí už jeho poloha. Romantické zákoutí v horní části obce, kopce, lesy a řeka Kamenice přímo za hotelem. Sjezdovka a lyžařský vlek pro začínající i pokročilé lyžaře je od hotelu vzdálen pouhých 150 metrů! Naše poloha přímo na křižovatce značených turistických cest dává návštěvníkům velmi dobré možnosti pro provozování všech druhů aktivní turistiky.
Přijměte naše srdečné pozvání a pojďte se přesvědčit, že příjemné je nejenom okolí hotelu.

Rezervace

Rezervujte si nezávazně pobyt v tomto zařízení. Prověříme kapacitu a případně Vám nabídneme alternativní možnosti pro Vaši akci.

Kontrola proti spamu. Kolik je devět a osm ? Součet zapište číslicemi.

Fotogalerie


Souřadnice: 50.7878204,15.2143377
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace