ALFARESORT - horský kongresový hotel

Počet hvězd: 3
Adresa: Deštné v Orlických horách, 517 91 Deštné v Orlických horách
Vzdálenost od Prahy: 120 km
Kapacita prostor: 15, 35, 85
Maximální kapacita: 85
Ubytování: ano
Kapacita ubytování: 105 lůžek

Popis

Hotel ALFARESORT je situován v klidné části lyžařského střediska Deštné v Orlických horách. Ubytování nabízíme ve 2 – 3 lůžkových pokojích (vlastní sociální zařízení), dále ve studiích (dva samostatné pokoje se společným příslušenstvím). Všechny pokoje jsou vybaveny TV, SAT a WIFI připojením na internet.

Hotelový komplex disponuje příjemnou restaurací s barem, která je v provozu podle potřeb našich klientů. Snídaně je zahrnuta v ceně pobytu a podávána formou švédského stolu. Stravování pro skupiny zajišťujeme formou tříchodového menu, nabízíme velký výběr z teplých a studených bufetů nebo rautů. O provoz kuchyně se stará mladý šéfkuchař, který svoji kvalifikaci získal ve Francii, v restauraci „Le Grenier ? Sél“ v Nancy. Tato restaurace je známa vysokou gastronomii a oceněna Michelinskou hvězdičkou.

Náš hotel je ideálním místem pro pořádání konferencí, seminářů, školení, workshopů, tiskových konferencí apod. Hotel zajišťuje komplexní konferenční služby. K dispozici jsou 3 samostatné konferenční sály pro 90, 25 a 15 osob, které jsou vybaveny potřebnou technikou (ozvučení, dataprojektor, flipchart apod.), místem pro Coffee Break. V případě ubytování nabízíme velice příznivé ceny za pronájem těchto prostor a techniky. Hotel také disponuje vlastním velkým udržovaným pozemkem, který je možné využít celoročně pro různé aktivity.

Ke strávení příjemných chvil je hostům k dispozici vnitřní vyhřívaný bazén s panoramatickým výhledem, hotelové fitness centrum, billiard, šipky, stolní tenis. Tyto služby mohou naši hosté bezplatně využívat po celou dobu pobytu. Nedílnou součástí hotelu je vnitřní i venkovní sauna, prostor pro profesionálního maséra, se kterým hotel úzce spolupracuje.

Náš hotel spolupracuje s několika outdoorovými společnostmi, které zajišťují letní i zimní aktivity na velmi vysoké profesionální úrovni. Některé aktivity se můžou odehrávat přímo v těsném sousedství hotelu. V zimním období jezdí od hotelu ke sjezdovkám skibus, pro větší skupiny zajišťujeme schutlle bus.

Hotel Alfaresort je největším a nejlépe vybaveným ubytovacím zařízením v lokalitě a stal se vyhledávaným a oblíbeným pro řadu firem. Mezi naše stále zákazníky již dnes patří: Česká spořitelna, O2, T-mobile, Auto Škoda, ČEZ, ČSOB, společnost SEZNAM, Kapitol, Partners, Pepsi Cola a další.

Rezervace

Rezervujte si nezávazně pobyt v tomto zařízení. Prověříme kapacitu a případně Vám nabídneme alternativní možnosti pro Vaši akci.

Kontrola proti spamu. Kolik je pět a čtyři ? Součet zapište číslicemi.

Souřadnice: 50.3046434,16.350651200000016