KartAreal - Motokáry Černý Most

Region: Praha
Adresa: Chlumecká 8, 198 19 Praha 9
Kapacita prostor: 80
Maximální kapacita: 80
Vybavení konfer. místností: projektor, plátno, flipchart, mikrofon + zvuková aparatura
Orientační cena kapacit:

pronájem spotbaru + dráhy: 10 000,- CZK / h (bez DPH)
pronájem sporbaru (samostatně): 4 000,- CZK / h (bez DPH)

Jednotlivé jízdy:
1 jízda  : 200,- CZK /  10 minut ( včetně DPH )
10 jízd : 1800,- CZK (včetně DPH)
20 jízd : 3500,- CZK  (včetně DPH)

Kapacita ubytování: neuvedeno
Možnost stravování: možnost zakoupení nápojů přímo na místě, možno objednat občestvení ze široké nabídky od specializované catteringové firmy
Doplňkové služby: motokárová dráha, videoprojekce

Popis

V dubnu 2004 jsme pro Vás otevřeli jako první indoordráhu v Praze začleněnou do komplexu nákupního a zábavního centra na Černém Most.K dispozici máme 11 motokár Matter (Německo) s motorem Honda GX200 o výkonu 6,5HP a jednu dvousedadlovou motokáru tzv. "Double" s upraveným motorem vhodnou pro ty nejmenší, které vozí rodič nebo případně náš kvalifikovaný personál.

Dráha je postavena na ploše 4.000m2 a dosahuje délky přes 500 metrů, na kterých můžete prožít jedinečnou a neopakovatelnou radost z jízdy a závodění, o kterou se postará více jak 23 zatáček a 6 rovinek střídajících se v technických a rychlých pasážích. Klademe velký důraz na bezpečnost našich zákazníků. Ochranné zařízení dráhy v podobě pneumatik a v exponovaných částech navíc zpevněných plastovými mantinely a svodidly, celková bezpečnost dráhy, přilby a dále ochranné overaly a rukavice pro lepší komfort jezdců jsou od samého počátku bezplatnou samozřejmostí. Náš kvalifikovaný a ochotný personál je vždy připraven Vám zodpovědět dotazy, poradit a jinak pomoci.

Firmy a společnosti mohou nově využít naší spolupráce s multikinem Village Cinemas Černý Most, která se týká pronájmu sálů pro různé firemní meetingy, prezentace, školení či semináře. Kapacity sálů jsou od 150 až po 380 osob. Cena za pronájem celého sálu začíná již od 3.000,-Kč za jednu hodinu! To je jistě zajímavá nabídka jak uspořádat seminář či kongres v moderním a profesionálním prostředí pohodlného, klimatizovaného kinosálu s kvalitním ozvučením, plátnem a následným odreagováním posluchačů při závodech na motokárách!

Rezervace

Rezervujte si nezávazně pobyt v tomto zařízení. Prověříme kapacitu a případně Vám nabídneme alternativní možnosti pro Vaši akci.

Kontrola proti spamu. Kolik je pět a čtyři ? Součet zapište číslicemi.

Fotogalerie


Souřadnice: 50.1061171,14.5864962