Hotel Stein - Sport, Fit & Fun

Počet hvězd: 3
Tel.: +420 354 423 301
Fax: +420 354 420 510
Region: Karlovarský
Adresa: Skalka u Chebu 10, 350 02 Cheb
Vzdálenost od Prahy: 160 km
Kapacita prostor: 30
Maximální kapacita: 30
Vybavení konfer. místností: projektor, promítací plátno, flip chart, ostatní kongresová technika po dohodě
Orientační cena kapacit:

konferenční místnost od 3000 Kč
1 lůžko od 460 Kč

Ubytování: ano
Kapacita ubytování: 30 lůžek
Kapacita a struktura ubytovacích prostor : 1x1, 11x2, 1x3, 1x4
Možnost stravování: polopenze, plná penze, individuálně
Doplňkové služby: koně, čtyřkolky, lodičky, venkovní bazén, rybolov, cyklistika

Popis

Objekt, ve kterém se nachází hotel a restaurace, vznikl celkovou rekonstrukcí zemědělské usedlosti z 19. století.

Co u nás všechno najdete?
Tříhvězdičkový hotel s 13 pokoji zařízenými v různých stylech, od venkovského až po luxusní a dále restauraci s tradiční českou i mezinárodní kuchyní, kde pro Vás chystáme pravidelné gastronomické akce, jako např. dny mexické kuchyně. V létě jistě oceníte pobyt na zahradní terase, kde si můžete sami grilovat maso či jiné speciality.
Na své si u nás přijdou především milovníci zvířat a sportu. Součástí areálu je stáj s koňmi, kde zájemcům nabízíme lekce jízdy na koni a vyjížďky do terénu se zkušeným cvičitelem. Nezapomněli jsme ani na děti, už se na ně těší poníci Sultán a Rintintin a dále lamy, pštrosi a kamerunské kozy. Pro tatínky a větší děti máme připraveny motorové čtyřkolky, na kterých si užijí spoustu legrace. Po divoké jízdě se zase mohou odreagovat na lodičce v malebném kaňonu přehradní nádrže Skalka. Snoubencům rádi zajistíme svatební obřad i svatební hostinu.

Vyjížďky na koních
Příznivcům koní nabízíme vyjížďky do přírody nebo lekce s cvičitelem v kryté jízdárenské hale a to jak v anglickém, tak i ve westernovém stylu. Dostanete k dispozici klidné, dobře přiježděné koně, vhodné i pro začátečníky. Vyjížďky do přírody jsou organizovány v malých skupinách, maximálně do 5 osob a mohou být do blízkého okolí i celodenní. Doporučujeme celodenní výlet na zrekonstruovanou Bismarckovu věž na Zelené hoře, odkud se Vám naskytne úchvatný pohled na Chebskou pánev i na komplex Hotelu Stein.

Terénní čtyřkolky
Terénní čtyřkolky jsou stále populárnější zábavou, nezáleží na pohlaví ani na věku. Tak neváhejte a přijďte si zazávodit! Pokud dáváte přednost adrenalinu a vůni benzínu, zkuste divokou jízdu terénem na ještě divočejších čtyřkolkách! Určitě si nenechte ujít skvělý zážitek se spoustou legrace! Změřte své síly a řidičské dovednosti, objevte v sobě závodnického ducha!

Silniční čtyřkolky
Na silničních čtyřkolkách můžete hravě podniknout výlet i po jedinečném lázeňském kraji – Cheb – Františkovy Lázně – Mariánské Lázně – Karlovy Vary nebo do nedalekého Německa.

Cykloturistika
K dispozici je Vám půjčovna kol a mnoho zajímavých tras pro cyklovýlety. Můžete si zvolit náročné trasy i trasy vhodné pro rodiny s dětmi. V bezprostřední blízkosti hotelu vede cyklostezka do Německa. Možnost zapůjčení až 5 kol.

Půjčovna loděk
V hotelovém přístavu vzdáleném necelých 100 m od hotelu jsou pro Vás připraveny lodičky s motorem i bez motoru k výletům v malebném kaňonu přehrady Skalka. Na lodičce s motorem Vás proveze celým kaňonem náš lodní kapitán. Nabídnout Vám můžeme i stylový indiánský kajak.

Restaurace a gastronomické akce
Vážení a milí hosté, rádi Vás přivítáme v naší stylové restauraci s tradiční českou i mezinárodní kuchyní. Můžete si vybrat z mnoha druhů jídel a nápojů. Za pěkného počasí Vás rádi obsloužíme na terase, kde můžete vychutnávat chvíle odpočinku a třeba si sami grilovat maso.
Po loňském úspěchu je pro Vás připraven gastonomický kalednář, ze kterého si vybere skutečně každý – Zahradní grill party, mexické dny, zvěřinové, vepřové či rybí hody a další. Nejen gurmáni, ale i znalci vín si u nás přijdou na své. Nabídneme Vám vína moravská i zahraniční. Za všechny nám dovolte vyjmenovat Rulandské bílé, Moravský muškát, Mikulovické zámecké, Veltlínské zelené ...

Vystoupení
Různá vystoupení v kovbojském stylu – práskání bičem, točení kolty Školící salonek Nabízíme pronájem promítacího plátna, projektoru a flip chartu, na požádání rádi zajistíme zapůjčení další techniky.

Rezervace

Rezervujte si nezávazně pobyt v tomto zařízení. Prověříme kapacitu a případně Vám nabídneme alternativní možnosti pro Vaši akci.

Kontrola proti spamu. Kolik je osm a šest ? Součet zapište číslicemi.

Fotogalerie

Image with ID 438748: cz.educity.attachments.dto.Image@2b10c00e
Image with ID 438749: cz.educity.attachments.dto.Image@45e1fe2e
Image with ID 438750: cz.educity.attachments.dto.Image@e4a06ed3
Image with ID 438751: cz.educity.attachments.dto.Image@2faf5335
Image with ID 438752: cz.educity.attachments.dto.Image@64b62737
Image with ID 438753: cz.educity.attachments.dto.Image@a571e776
Image with ID 438754: cz.educity.attachments.dto.Image@4e869ebb
Image with ID 438755: cz.educity.attachments.dto.Image@4dc195f7
Image with ID 438756: cz.educity.attachments.dto.Image@8718f59c

Souřadnice: 50.0864829,12.3352493
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace